Kahramanmaraş
İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Dr. Murat COŞKUN Mesai Arkadaşlarının Kurban Bayramını Kutladı

Güncelleme Tarihi: 26/10/2017

               Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun, mesai arkadaşlarının Kurban Bayramını kutladı.

            İl Sağlık Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve tüm personellerin de katıldığı tören, neşeli bir atmosferde geçti. Bayramdan sonra ilk mesai günü, toplantı salonunda bir araya gelen Sağlık Müdürlüğü personeline bir konuşma yapan Dr. Murat Coşkun; Kurban ibadeti, bir yandan bizleri Cenab-ı Hakk’a yakınlaştırırken bir yandan da yardımlaşma ve dayanışma ile sosyal bünyemizi takviye ederek birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi güçlendirir. Bizleri Hz. İbrahim (as) ile Hz. İsmail’in (as) hayatına götürürken bir yandan da Sevgili Peygamberimizin (s.a.s) örnek hayatını hafızalarımızda canlandırmamıza vesile olur.

            İslam ülkelerinin içerisinde bulunduğu dramatik duruma baktığımızda birlik, beraberlik, hoşgörü ve kardeşlik hukukumuzu kendi aramızda daha çok perçinlememiz gerektiği muhakkaktır.

            Yine her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edileceği mesajını veren İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun, tüm personelin tek tek bayramını kutlamasıyla bayramlaşma töreni sona erdi.

  • HAY_3050.JPG
  • HAY_3052.JPG
  • HAY_3058.JPG
  • HAY_3036.JPG
  • HAY_3039.JPG